Dovolená Rumunsko - dovolená v Rumunsku levně, informace o cestování

Vše o Rumunsku, cestování po Rumunsku, praktické informace pro vaši dovolenou v Rumunsku. Zajímavosti, geografie, kapitoly z rumunské historie a mnoho dalšího.

Arad

Rumunské město Arad patří se svými téměř 200 000 obyvateli do skupiny větších a významnějších rumunských měst. Arad leží v těsné blízkosti hranic s Maďarskem a protéká tudy důležitý mezinárodní železniční koridor skrze asi 10km vzdálený hraniční přechod Curtici. Pokud se vydáte do Rumunska vlakem, s největší pravděpodobností bude projíždět nebo dokonce přesedat právě v Aradu. Město je ideálním místem k odpočinku po dlouhé cestě a vlaky do Temešváru odsud odjíždějí každou hodinu. Město Arad vlastní i letiště.


V samotném centru města se nachází spousta hezkých budov, mezi které patří i budova nádraží.


Doprava po městě je vcelku jednoduchá - využít zde můžete místní hromadnou dopravu, tj. autobusy, trolejbusy a tramvaje nebo využít služeb na naše poměry levných taxiků.


Ubytování v Aradu patří mezi problémovější, protože je zde jen několik málo penzionů, které bývají často obsazené a po té nezbývá než využít služeb luxusnějších a dražších hotelů.
anonym, 2012-03-31 11:41:19
V Aradě nikdy nebyli trolejbusy. Ubytování je mnohem levnejší nežli v ČR a to i v hotelu, rozhodně se zde neubytujete za 50-100 Kč.

anonym, 2013-10-19 19:31:28
Typický text na půl normostrany od člověka, který za 40 Kč/NS napíše cokoliv.Provozovatel by neměl šetřit na textech, pak to takhle vypadá. btw: je skurečně město Arad vlastníkem letiště?

anonym, 2015-12-04 13:31:44
Hello. I just realise that I found peecfrt images for my dissertation. Would you mind if I use this images for my Phd dissertation? I will mentioned on the dissertation who took this images. Also, the date on the images 04/10/2010, is that Rons writing or yours? If you could help me on this, it will be great! Thank you very much,Sua

anonym, 2015-12-12 01:47:35
Hello. I just realise that I found pecefrt images for my dissertation. Would you mind if I use this images for my Phd dissertation? I will mentioned on the dissertation who took this images. Also, the date on the images 04/10/2010, is that Rons writing or yours? If you could help me on this, it will be great! Thank you very much,Sua http://lfbgwaneq.com [urlhttp://suritrga.com]suritrga[/url] [linkhttp://covhtvoyqsx.com]covhtvoyqsx[/link]

anonym, 2015-12-13 20:47:15
Greetings from Los angeles! Im bored at work so I dedcied to browse your site on my iphone during lunch break. I love the information you present here and cant wait to take a look when I get home. Im amazed at how fast your blog loaded on my cell phone .. Im not even using WIFI, just 3G . . Anyhow, great blog! Maik recently posted..

anonym, 2015-12-15 21:43:00
Da, exista. Dar nu cred ca au in ... doarte un turn de veghe de unde sa aiba o perspectiva asupra intregului oras. De aceea cred ca este nevoie de un apel telefonic prin care sa fie anuntati de anumite incidente, sau ... accidente care afecteaza calitatea aerului sau a apei. http://zsljyqjzdpn.com [urlhttp://igngwyi.com]igngwyi[/url] [linkhttp://vsekwpndd.com]vsekwpndd[/link]
Komentovat

CAPTCHA ImageDovolená Rumunsko - dovolená v Rumunsku levně, informace o cestování

Pár slovy:dovolená v Rumunsku,Rumunsko,cestování po Rumunsku,pohoří v Rumunsku,rumunské hory,fotografie,tipy na výlet,Banát.
Výběr

Lázně Magnalia Mangalia - řecky Callatis nebo Panglicara. Toto významné rumunské město s přístavem na pobřeží Černého moře leží na jih od hlavního města
..více o Lázně Magnalia

TagCloud
Bicazská soutěskaMagnaliaBaile Herculane - lázeňské městoZima - Poiana BrašovSinaia - zimaKlášter SinaiaNejhorší komunismus v EvropězeměpisnéEibenthál

 
Last minute zájezdy Last Minute Turecko Last Minute Řecko

dovolenarumunsko.cz