Dovolená Rumunsko - dovolená v Rumunsku levně, informace o cestování

Vše o Rumunsku, cestování po Rumunsku, praktické informace pro vaši dovolenou v Rumunsku. Zajímavosti, geografie, kapitoly z rumunské historie a mnoho dalšího.

Freeride, volné terény

Sinaia nabízí naprosto dokonalé podmínky pro volnou jízdu nebo-li freeride. Většina místních sjezdovek je umístěna na samé hranici lesa, a proto je zde opravdu dostatek volných a neupravovaných svahů. V takovém případě se freerider nemusí obávat, že by zabloudil nebo dokonce sjel na špatnou stranu hory. Některá další střediska umožňují svezení některou z lanovek a následný trek nebo skialp na vrchol nebo po hřebeni hor. Pro adrenalinové snowboardisty se doporučují sněžnice, lavinové pípáky a lopaty.

Související články:
Klášter Sinaia


Komentovat

CAPTCHA ImageDovolená Rumunsko - dovolená v Rumunsku levně, informace o cestování

Pár slovy:snowboarding,feeride,snowboard,pohoří v Rumunsku,tipy na výlet,Banát,dovolená v Rumunsku,Rumunsko,rumunské hory,cestování po Rumunsku.
Foto ukázky
Gernik022.jpg
Výběr

Rumunsko v období komunismu RUMUNSKO V OBDOBÍ KOMUSMU: Rumunská komunistická strana byla založena již roku 1921, když tehdy tato komunisticky-inspirovaná frakce vyhrála
..více o Rumunsko v období komunismu

TagCloud
AlmaiuluiVznik Českých vesnic v BanátuHistorie knížectví VALAHIAEibenthálsnowboardingplážKláštery - Jižní BukovinaRodnaMagnalia

 
Last minute zájezdy Last Minute Turecko Last Minute Řecko

dovolenarumunsko.cz