Dovolená Rumunsko - dovolená v Rumunsku levně, informace o cestování

Vše o Rumunsku, cestování po Rumunsku, praktické informace pro vaši dovolenou v Rumunsku. Zajímavosti, geografie, kapitoly z rumunské historie a mnoho dalšího.

Freeride, volné terény

Sinaia nabízí naprosto dokonalé podmínky pro volnou jízdu nebo-li freeride. Většina místních sjezdovek je umístěna na samé hranici lesa, a proto je zde opravdu dostatek volných a neupravovaných svahů. V takovém případě se freerider nemusí obávat, že by zabloudil nebo dokonce sjel na špatnou stranu hory. Některá další střediska umožňují svezení některou z lanovek a následný trek nebo skialp na vrchol nebo po hřebeni hor. Pro adrenalinové snowboardisty se doporučují sněžnice, lavinové pípáky a lopaty.

Související články:
Klášter Sinaia


Komentovat

CAPTCHA ImageDovolená Rumunsko - dovolená v Rumunsku levně, informace o cestování

Pár slovy:feeride,snowboarding,,dovolená v Rumunsku,pohoří v Rumunsku,Rumunsko,snowboard,lyžování,fotografie,rumunské hory.
Výběr

Transilvania Transylvánie - zvědaví západní cestovatelé jsou Transylvánií fascinováni již po staletí. Ti, kteří byli ve svém úsilí hnáni touhou po
..více o Transilvania

TagCloud
MaramurešSvatá HelenaHistorie knížectví TRANSILVANIAHadí ostrovRumunsko v období komunismuParingGerníkCetatile Ponorului-Ponorné HradyObecně o Rumunsku

 
Last minute zájezdy Last Minute Turecko Last Minute Řecko

dovolenarumunsko.cz